+48 61 425 70 22 biuro@best-pol.com.pl

Oferta pracy: DORADCA TECHNICZNO-HANDLOWY

Zakres obowiązków:

  • sprzedaż produktów i usług firmy;
  • pozyskiwanie nowych klientów oraz współpracę i utrzymanie kontaktów handlowych z już istniejącymi klientami;
  • opracowywanie ofert techniczno-handlowych;
  • doradztwo techniczne;
  • raportowanie wyników, analizę skuteczności i efektywności działań;
  • realizację założonego budżetu sprzedaży

Wymagania:

  • doświadczenia zawodowego w sprzedaży, mile widziane doświadczenie w sprzedaży klejów termotopliwych;
  • łatwości nawiązywania kontaktów;
  • samodzielności, umiejętności efektywnej organizacji pracy własnej oraz konsekwencji w działaniu;
  • dyspozycyjności, w tym gotowości do odbywania częstych podróży służbowych oraz pracy poza siedzibą Firmy; czynnego prawa jazdy kat. B (dotyczy pracy w terenie);
  • biegłej znajomość obsługi komputera (MS Word, MS Excel, MS PowerPoint);
  • preferowane wykształcenie wyższe
  • mile widziana znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia;
  • pakiet benefitów
  • niezbędne narzędzia pracy (w tym samochód służbowy);
  • ciekawą i pełną wyzwań pracę w międzynarodowym zespole;
  • możliwość wpływania na wyniki firmy oraz kreatywnego budowania rynku;
  • bogaty program szkoleń, możliwość rozwoju osobistego i zawodowego;
  • dla najlepszych możliwość awansu wewnątrz firmy

Swoje CV prosimy kierować na adres e-mail reklama@best-pol.com.pl
lub pocztą na adres
PHU BEST-POL
Al. Reymonta 19
62-200 Gniezno