Menu
+48 61 425 70 22 biuro@best-pol.com.pl

Jako profesjonalny dostawca technologii klejenia, oferujemy przemysłowe systemy klejenia na gorąco zarówno w aplikacjach ręcznych jak i automatycznych.

Oferowane przez nas podzespoły takie jak głowice, moduły klejowe, węże i dysze są wykonane z najlepszych materiałów. Warto dodać, że są one kompatybilne z częściami innych marek a ich wymiana nie wymaga przeróbek.

Aplikatory posiadają pojemność zbiornika na klej od 4 do 100 kg. i umożliwiają przyłączenie od 2 do 7 węży wraz z głowicami. System klejowy sterowany mikroprocesorami posiada wiele funkcji, które umożliwiają dokładną i bezpieczną pracę.

Węże stosowane w zautomatyzowanych systemach klejowych są oparte na wysokim standardzie wytrzymałości i bezpieczeństwa (TÜV). Wyposażone są w czujniki temperatury i izolację typu High-Flex. Oferowane przez nas węże mają długość od 0,6m do 9 m.

Głowice automatyczne wraz z modułami podają klej punktowo, pasmowo lub natryskowo. Bogata gama modułów klejowych pozwala na dokładne dozowanie klejów o różnych lepkościach.

Pistolety ręczne pozwalają na nakładanie kleju tam gdzie nie potrzebna jest dokładna i powtarzalna ilość kleju a duża pojemność zbiornika pomaga w ciągłej pracy.

Dysze przez nas oferowane charakteryzują się szerokim zakresem zastosowań w zależności od potrzeb i spełnianych funkcji. Posiadamy dysze standardowe, ze stali nierdzewnej o podwyższonej wytrzymałości a także dysze do nakładania natryskowego.